KTÜ Diferansiyel Denklemler(Çıkmış Sorular ve Cevapları)

Merhabalar herkese, bugün yine bir dersin çıkmış soru ve cevaplarını sizlere aktaracağım. KTÜ Bilgisayar Mühendisliği 2. sınıf dersi olan ve Öğr. Gör. Dr. MUHAMMET YAZICI hocamızın anlattığı diferansiyel denklemler(Differential Equations) dersinin çıkmış soru ve cevaplarını paylaşacağım. Diferansiyel denklemler çıkmış sorular klasöründe sadece Bilgisayar Mühendisliği soruları değil aynı zamanda Elektrik-Elektronik, Harita, İnşaat ve Makina Mühendisliği bölümlerinden de sorular bulunmaktadır. Sorulara geçmeden önce diferansiyel denklemler ders notları yardımıyla da cevapları olmayan soruları kendiniz çözümleyebilirsiniz. 

ktü diferansiyel denklemler çıkmış sorular

Toparlamış olduğum KTÜ diferansiyel denklemler çıkmış sorular ve cevaplarını vize, final, özür ve bütünleme olmak üzere 4 klasörden oluşmaktadır. Böylelikle dilediğiniz sınav döneminde ilgili klasöre giderek kolaylıkla erişebilirsiniz. Klasördeki tüm diferansiyel denklemler çıkmış soruların cevapları yoktur; var olan cevaplar hocalar tarafından yayınlanan cevaplardır.

Çıkmış soruları indiren arkadaşlardan rica ediyorum paylaştığım linki açık bir şekilde hiçbir yerde paylaşmayınız, sorulara ve cevaplara erişmek isteyen arkadaşlara burayı tavsiye edebilirsiniz; verilen emeğe karşı saygılı olacağınızı düşünüyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Diferansiyel Denklemler Çıkmış Sorular

  • 6 tane vize sınavı ve cevapları;
  • 9 tane final sınavı ve cevapları;
  • 2 tane özür sınavı ve cevapları;
  • 4 tane bütünleme sınavı ve cevapları;

NASIL İNDİRİRİM?» İlk olarak “linktl reklamları nasıl geçiliradlı yayınlamış olduğum kısa videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Dosyaları indiremeyen arkadaşlara yol göstereceğini ümit ediyorum. KTÜ matematik I çıkmış soruları indirmekte zorlanan arkadaşlara, tarayıcınıza AdBlock eklentisini kurmanızı öneririm. Eklenti sayesinde reklamları daha kolay geçip dosyayı indirebilirsiniz.

İndirme Linki⇒ KTÜ DİFERANSİYEL DENKLEMLER ÇIKMIŞ SORULAR VE CEVAPLARI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.