KTÜ Elektrik Devreleri (Çıkmış Sorular ve Çözümleri)

Merhabalar arkadaşlar, gün içerisindeki ikinci paylaşımım yine bir dersin çıkmış soruları ve çözümleri olacak. Bugün sizlere, KTÜ Bilgisayar Mühendisliği 1. sınıf dersi olan ve Doç. Dr. Bekir Dizdaroğlu hocamızın anlattığı Elektrik Devreleri dersinin çıkmış sorularını ve çözümlerini paylaşacağım. Elektrik devreleri çıkmış sorular klasöründeki soruları çözerek sınavdan geçer not alacağınızı düşünüyorum. 

elektrik devreleri çıkmış sorular ve çözümleri

Toparlamış olduğum KTÜ elektrik devreleri çıkmış sorular klasörü vize, final ve bütünleme olmak üzere 3 bölümden oluşmaktadır. Böylece dilediğiniz sınav döneminde ilgili klasöre giderek kolaylıkla erişebilirsiniz. Klasördeki elektrik devreleri çıkmış soruların çözümleri hoca tarafından yayınlanmıştır.

Çıkmış soruları indiren arkadaşlardan rica ediyorum paylaştığım linki açık bir şekilde hiçbir yerde paylaşmayınız, sorulara ve cevaplara erişmek isteyen arkadaşlara burayı tavsiye edebilirsiniz; verilen emeğe karşı saygılı olacağınızı düşünüyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Elektrik Devreleri Çıkmış Sorular

  • 5 tane vize sınavı ve çözümleri
  • 4 tane final sınavı ve çözümleri;
  • 1 tane bütünleme ve çözümü;

NASIL İNDİRİRİM?» Öncelikle “linktl reklamları nasıl geçiliradlı çektiğim kısa videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Deneyleri indiremeyen arkadaşlara yol göstereceğini umuyorum. Linke tıklayıp 5 saniye bekledikten sonra devam et butonuna tıklayarak, açılan sayfada izin ver butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. KTÜ elektrik devrelerinin çıkmış sorularını ve çözümlerini indirmekte zorlanan arkadaşlara önerim, tarayıcınıza AdBlock eklentisini kurabilirsiniz. Böylelikle eklenti sayesinde reklamları daha kolay geçip deneyleri indirebilirsiniz.

İndirme Linki⇒ KTÜ ELEKTRİK DEVRELERİ ÇIKMIŞ SORULAR VE ÇÖZÜMLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.