KTÜ Matematik I(Çıkmış Sorular ve Cevapları)

Merhabalar arkadaşlar, yaklaşık bir aylık aranın ardından yine bir dersin çıkmış soru ve cevaplarını ile karşınızdayım. Bugün sizlere, KTÜ Bilgisayar Mühendisliği 1. sınıf dersi olan ve Dr. Öğr. Üyesi GÜL TUĞ hocamızın anlattığı Matematik I (Calculus I) dersinin çıkmış soru ve cevaplarını paylaşacağım. Matematik I çıkmış sorular klasöründe sadece Bilgisayar Mühendisliği soruları değil aynı zamanda Elektrik-Elektronik, Endüstri, Harita, İnşaat ve Makina Mühendisliği bölümlerinden de sorular yer almaktadır.

ktü matematik 1 çık

Toparlamış olduğum KTÜ Matematik I çıkmış sorular ve cevaplarını vize, final ve bütünleme olmak üzere 3 klasörüne ayırdım. Böylelikle dilediğiniz sınav döneminde ilgili klasöre giderek kolaylıkla erişebilirsiniz. Klasördeki tüm matematik I çıkmış soruların cevapları yoktur; var olan cevaplar hocalar tarafından yayınlanan cevaplardır.

Çıkmış soruları indiren arkadaşlardan rica ediyorum paylaştığım linki açık bir şekilde hiçbir yerde paylaşmayınız, sorulara ve cevaplara erişmek isteyen arkadaşlara burayı tavsiye edebilirsiniz; verilen emeğe karşı saygılı olacağınızı düşünüyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Matematik I Çıkmış Sorular

  • 15 tane vize sınavı ve cevapları;
  • 13 tane final sınavı ve cevapları;
  • 14 tane bütünleme sınavı ve cevapları;

NASIL İNDİRİRİM?» İlk olarak “linktl reklamları nasıl geçiliradlı yayınlamış olduğum kısa videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Dosyaları indiremeyen arkadaşlara yol göstereceğini ümit ediyorum. KTÜ matematik I çıkmış soruları indirmekte zorlanan arkadaşlara, tarayıcınıza AdBlock eklentisini kurmanızı öneririm. Eklenti sayesinde reklamları daha kolay geçip dosyayı indirebilirsiniz.

İndirme Linki⇒ KTÜ MATEMATİK I ÇIKMIŞ SORULAR VE CEVAPLARI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.