KTÜ Mühendislik Matematiği (Çıkmış Sorular)

Merhabalar herkese, her zamanki gibi yine bir dersin çıkmış soruları ile paylaşımlarına hızla devam ediyorum. Bugün, KTÜ Bilgisayar Mühendisliği 2. sınıf dersi olan ve Prof.Dr. Murat Ekinci hocamızın anlattığı mühendislik matematiği dersinin çıkmış sorularını yayınlayacağım. Elimde mühendislik matematiği ile ilgili sağlam bir not olmadığından dolayı sadece çıkmış vize ve final sorularını paylaşarak sınav sorusu arayan arkadaşlara yardımcı olmayı hedeflemekteyim; umarım bu yıl beraber geçeriz.😉

ktü mühendislik matematiği çıkmış sorular

Toparlamış olduğum KTÜ mühendislik matematiği çıkmış sorular vize ve final olmak üzere 2 klasörden oluşmaktadır. Böylece dilediğiniz sınav döneminde ilgili klasöre giderek kolaylıkla erişebilirsiniz. Elimdeki mühendislik matematiği çıkmış sorular’ının cevaplarının doğruluğundan emin olmadığım için paylaşmak istemedim.

Çıkmış soruları indiren arkadaşlardan rica ediyorum paylaştığım linki açık bir şekilde hiçbir yerde paylaşmayınız, sorulara erişmek isteyen arkadaşlara bu siteyi tavsiye edebilirsiniz; verilen emeğe karşı saygılı olacağınızı düşünüyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Mühendislik Matematiği Çıkmış Sorular

  • 4 adet vize sınavı (2016, 2017, 2018, 2019);
  • 4 adet final sınavı (2016, 2017, 2018, 2019);

NASIL İNDİRİRİM?» İlk olarak “linktl reklamları nasıl geçiliradlı yayınlamış olduğum kısa videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Dosyaları indiremeyen arkadaşlara yol göstereceğini ümit ediyorum. KTÜ mühendislik matematiği çıkmış soruları indirmekte zorlanan arkadaşlara, tarayıcınıza AdBlock eklentisini kurmanızı öneririm. Eklenti sayesinde reklamları daha kolay geçip dosyayı indirebilirsiniz.

İndirme Linki⇒ KTÜ MÜHENDİSLİK MATEMATİĞİ ÇIKMIŞ SORULAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.