KTÜ Nesne Yönelimli Programlama Çıkmış Sorular

Merhabalar arkadaşlar, arasınavlara çok kısa bir süre kaldığından paylaşımlarıma hızla devam ediyorum. Bugün sizlere, KTÜ Bilgisayar Mühendisliği 2. sınıf dersi olan ve Dr. Öğr. Üyesi Beste ÜSTÜBİOĞLU hocamızın anlattığı Nesne Yönelimli Programlama(Object Oriented Programming) dersinin çıkmış sorularını paylaşacağım. Bilgisayar Mühendisliği bölümünün en önemli derslerinden biri olan OOP’yi, nesne yönelimli programlama çıkmış sorular klasöründeki soruları çözerek hazırlanabileceğinizi düşünüyorum.

ktü nesne yönelimli programlama çıkmış sorular

Arşivlemiş olduğum KTÜ nesne yönelimli programlama çıkmış soruları, vize, final ve bütünleme olmak üzere 3 klasörden oluşmaktadır. Böylece isteğiniz sınav döneminde ilgili klasöre giderek kolaylıkla erişebilirsiniz. Klasörde vize sorularının az olmasının sebebi, yaklaşık 6-7 yıldır arasınav yerine ödev verilmesinden kaynaklanmaktadır. 

Çıkmış soruları indiren arkadaşlardan rica ediyorum paylaştığım linki açık bir şekilde hiçbir yerde paylaşmayınız, sorulara erişmek isteyen arkadaşlara burayı tavsiye edebilirsiniz; verilen emeğe karşı saygılı olacağınızı düşünüyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Nesne Yönelimli Programlama Çıkmış Sorular

  • 2 tane vize sınavı;
  • 3 tane final sınavı;
  • 4 tane final sınavı;

NASIL İNDİRİRİM?» Öncelikle “linktl reklamları nasıl geçiliradlı çektiğim kısa videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Deneyleri indiremeyen arkadaşlara yol göstereceğini umuyorum. Linke tıklayıp 5 saniye bekledikten sonra devam et butonuna tıklayarak, açılan sayfada izin ver butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. KTÜ nesne tabanlı programlama çıkmış sorularını indirmekte zorlanan arkadaşlara önerim, tarayıcınıza AdBlock eklentisini kurabilirsiniz. Böylelikle eklenti sayesinde reklamları daha kolay geçip deneyleri indirebilirsiniz.

İndirme Linki⇒ KTÜ NESNE YÖNELİMLİ PROGRAMLAMA ÇIKMIŞ SORULAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.