KTÜ Sayısal Çözümleme (Çıkmış Sorular ve Cevapları)

Merhabalar herkese, 3 günlük bir aranın ardından yine bir dersin çıkmış soru ve cevaplarını sizlere aktaracağım. KTÜ Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf dersi olan ve Doç. Dr. HÜSEYİN PEHLİVAN hocamızın anlattığı sayısal çözümleme(Numerical Analysis) dersinin çıkmış soru ve cevaplarını paylaşacağım. Sorulara geçmeden önce sayısal çözümleme ders notu yardımıyla da soruların cevaplarını kendiniz bulmaya çalışabilirsiniz. 

ktu numerical analysis çıkmış sorular

Toparlamış olduğum KTÜ sayısal çözümleme çıkmış sorular ve cevaplarını vize ve final olmak üzere 2 klasörden oluşmaktadır. Böylelikle dilediğiniz sınav döneminde ilgili klasöre giderek kolaylıkla erişebilirsiniz. Klasördeki tüm sayısal çözümleme çıkmış soruların cevapları vardır; cevapların hepsi hocamız tarafından yayınlanmıştır.

Çıkmış soruları indiren arkadaşlardan rica ediyorum paylaştığım linki açık bir şekilde hiçbir yerde paylaşmayınız, sorulara ve cevaplara erişmek isteyen arkadaşlara burayı tavsiye edebilirsiniz; verilen emeğe karşı saygılı olacağınızı düşünüyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Sayısal Çözümleme Çıkmış Sorular

  • 12 tane vize sınavı ve cevapları;
  • 12 tane final sınavı ve cevapları;

NASIL İNDİRİRİM?» Öncelikle “linktl reklamları nasıl geçiliradlı çektiğim kısa videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Deneyleri indiremeyen arkadaşlara yol göstereceğini umuyorum. Linke tıklayıp 5 saniye bekledikten sonra devam et butonuna tıklayarak, açılan sayfada izin ver butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. KTÜ sayısal çözümleme çıkmış sorularını indirmekte zorlanan arkadaşlara önerim, tarayıcınıza AdBlock eklentisini kurabilirsiniz. Böylelikle eklenti sayesinde reklamları daha kolay geçip deneyleri indirebilirsiniz.

İndirme Linki⇒ KTÜ SAYISAL ÇÖZÜMLEME ÇIKMIŞ SORULAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.