KTÜ Sayısal Tasarım (Çıkmış Sorular)

Merhabalar arkadaşlar, 9 aylık bir aranın ardından derslerle alakalı paylaşımlarıma son hız devam ediyorum. Bugün KTÜ Bilgisayar Mühendisliği 2. sınıf dersi olan ve Prof.Dr. Murat Ekinci hocamızın anlattığı sayısal tasarım dersinin çıkmış sorularını paylaşacağım. Geçen sene sayısal tasarım ders notlarını paylaşmıştım; bu sene ise sayısal tasarım çıkmış soruları paylaşarak ders ile alakalı eksik kısımların tamamlanacağını düşünüyorum.

ktü sayısal tasarım sınav örnekleri

Elimde bulunan KTÜ sayısal tasarım çıkmış sorularını sınav türlerine göre 3 kısma ayırdım. Vize dönemi geldiğinde vize klasörüne final dönemi geldiğinde ise final klasörüne kolayca erişebilsin diye. Sayısal tasarım çıkmış sorulardan bazılarının cevapları mevcut ama doğruluğu kesin olmadığından onları paylaşmama kararı aldım. Dosyaları indiren arkadaşlardan rica ediyorum paylaştığım linki açık bir şekilde hiçbir yerde paylaşmayınız, indirmek isteyen arkadaşlara burayı tavsiye edebilirsiniz; anlayışlı olacağınızı düşünüyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Sayısal Tasarım Çıkmış Sorular

  • 9 adet Türkçe, 2 adet İngilizce olmak üzere toplam 11 tane vize sınavı örneği;
  • 8 adet Türkçe, 2 adet İngilizce olmak üzere toplam 10 tane final sınavı örneği;
  • 6 adet bütünleme sınavı örneği;
  • 1 adet özür sınavı örneği;

NASIL İNDİRİRİM?» İlk olarak “linktl reklamları nasıl geçiliradlı çektiğim kısa videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Dosyaları indiremeyen arkadaşlara yol göstereceğini umuyorum. KTÜ sayısal tasarım çıkmış soruları indirmekte zorlanan arkadaşlara, tarayıcınıza AdBlock eklentisini kurmanızı öneririm. Eklenti sayesinde reklamları daha kolay geçip dosyayı indirebilirsiniz.

İndirme Linki⇒ KTÜ SAYISAL TASARIM ÇIKMIŞ SORULAR

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.