KTÜ Temel Fizik Çıkmış Sorular

Yeniden herkese merhabalar, dünün ardından yine bir dersin çıkmış soru ile karşınızdayım. Bugün sizlere, KTÜ Bilgisayar Mühendisliği 1. sınıf dersi olan ve Prof. Dr. Ali ÖZTÜRK hocamızın anlattığı Temel Fizik dersinin çıkmış sorularını paylaşacağım. Benim ve bölümümüz öğrencilerin geçmekte en çok zorlandığı bu dersi, paylaşacağım temel fizik çıkmış sorular klasöründeki soruları çözerek tek seferde geçeceğinizi umuyorum. Çıkmış sorulara geçmeden dilerseniz temel  fizik ders notlarından yararlanabilirsiniz.temel fizik çıkmış sorular

Toparlamış olduğum KTÜ temel fizik çıkmış soruları, vize, final ve bütünleme olmak üzere 3 klasörden oluşmaktadır. Böylece isteğiniz sınav döneminde ilgili klasöre giderek kolaylıkla erişebilirsiniz. Klasördeki temel fizik çıkmış sorulardan  sadece birinin cevabı vardır, diğerlerinin yoktur; var olan cevap ise hoca tarafından yayınlanmıştır.

Çıkmış soruları indiren arkadaşlardan rica ediyorum paylaştığım linki açık bir şekilde hiçbir yerde paylaşmayınız, sorulara ve cevaplara erişmek isteyen arkadaşlara burayı tavsiye edebilirsiniz; verilen emeğe karşı saygılı olacağınızı düşünüyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Temel Fizik Çıkmış Sorular

  • 8 tane vize sınavı;
  • 5 tane final sınavı;
  • 2 tane bütünleme sınavı;

NASIL İNDİRİRİM?» Öncelikle “linktl reklamları nasıl geçiliradlı çektiğim kısa videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Deneyleri indiremeyen arkadaşlara yol göstereceğini umuyorum. Linke tıklayıp 5 saniye bekledikten sonra devam et butonuna tıklayarak, açılan sayfada izin ver butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. KTÜ fizik çıkmış sorularını indirmekte zorlanan arkadaşlara önerim, tarayıcınıza AdBlock eklentisini kurabilirsiniz. Böylelikle eklenti sayesinde reklamları daha kolay geçip deneyleri indirebilirsiniz.

İndirme Linki⇒ KTÜ TEMEL FİZİK ÇIKMIŞ SORULAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.