KTÜ Veritabanı Yönetimi (Çıkmış Sorular ve Cevapları)

Merhabalar arkadaşlar, beş günlük kısa bir aranın ardından yine bir dersin çıkmış soru ve cevaplarını ile karşınızdayım. Bugün sizlere, KTÜ Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf dersi olan ve Doç. Dr. Güzin ULUTAŞ hocamızın anlattığı veritabanı yönetimi(Database Management) dersinin çıkmış soru ve cevaplarını paylaşacağım. Elimde, veritabanı dersine yönelik sağlam bir not bulunmadığımdan sadece sorularını paylaşmaktayım, ileride güzel bir not bulursam onu da huzurlarınıza sunarım elbette. 

ktü veri tabanı çıkmış sorular

Toparlamış olduğum KTÜ veritabanı yönetimi çıkmış sorular ve cevaplarını vize, final ve bütünleme olarak 3 klasörüne ayırdım. Böylelikle dilediğiniz sınav döneminde ilgili klasöre giderek kolaylıkla erişebilirsiniz. Veritabanı yönetimi çıkmış soruların cevapları, Güzin hocamız tarafından bölümümüzün facebook grubunda yayınlanmıştır. 

Çıkmış soruları indiren arkadaşlardan rica ediyorum paylaştığım linki açık bir şekilde hiçbir yerde paylaşmayınız, sorulara ve cevaplara erişmek isteyen arkadaşlara burayı tavsiye edebilirsiniz; verilen emeğe karşı saygılı olacağınızı düşünüyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Veritabanı Yönetimi Çıkmış Sorular

  • 6 tane vize sınavı ve cevapları;
  • 4 tane final sınavı ve cevapları;
  • 2 tane bütünleme sınavı ve cevapları;

NASIL İNDİRİRİM?» İlk olarak “linktl reklamları nasıl geçiliradlı yayınlamış olduğum kısa videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Dosyaları indiremeyen arkadaşlara yol göstereceğini ümit ediyorum. KTÜ veri tabanı çıkmış soruları indirmekte zorlanan arkadaşlara, tarayıcınıza AdBlock eklentisini kurmanızı öneririm. Eklenti sayesinde reklamları daha kolay geçip dosyayı indirebilirsiniz.

İndirme Linki⇒ KTÜ VERİTABANI YÖNETİMİ ÇIKMIŞ SORULAR VE CEVAPLARI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.