KTÜ Yazılım Mühendisliği (Çıkmış Sorular ve Cevapları)

Herkese merhabalar, bugün yine bir dersin çıkmış soru ve cevaplarını sizlere aktaracağım. KTÜ Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf dersi olan ve Doç. Dr. SEDAT GÖRMÜŞ hocamızın anlattığı yazılım mühendisliği(Software Engineering) dersinin çıkmış soru ve cevaplarını paylaşacağım. Sınav öncesinde hocamızın anlattığı sunulara bakmanızda fayda olacağını düşünüyorum.

ktu software engineering exam questions

Toparlamış olduğum KTÜ yazılım mühendisliği çıkmış sorular ve cevaplarına vize, final ve bütünleme olmak üzere 3 klasörden ulaşabilirsiniz. Böylelikle dilediğiniz sınav döneminde ilgili klasöre giderek kolaylıkla erişebilirsiniz. Klasördeki tüm yazılım mühendisliği çıkmış soruların cevapları vardır; cevapların hepsi hocamız tarafından yayınlanmıştır.

Çıkmış soruları indiren arkadaşlardan rica ediyorum paylaştığım linki açık bir şekilde hiçbir yerde paylaşmayınız, sorulara ve cevaplara erişmek isteyen arkadaşlara burayı tavsiye edebilirsiniz; verilen emeğe karşı saygılı olacağınızı düşünüyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Yazılım Mühendisliği Çıkmış Sorular

  • 1 tane vize sınavı ve cevabı;
  • 3 tane final sınavı ve cevapları;
  • 2 tane bütünleme sınavı ve cevapları;

NASIL İNDİRİRİM?» Öncelikle “linktl reklamları nasıl geçiliradlı çektiğim kısa videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Deneyleri indiremeyen arkadaşlara yol göstereceğini umuyorum. Linke tıklayıp 5 saniye bekledikten sonra devam et butonuna tıklayarak, açılan sayfada izin ver butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. KTÜ yazılım mühendisliği çıkmış sorularını indirmekte zorlanan arkadaşlara önerim, tarayıcınıza AdBlock eklentisini kurabilirsiniz. Böylelikle eklenti sayesinde reklamları daha kolay geçip deneyleri indirebilirsiniz.

İndirme Linki⇒ KTÜ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ ÇIKMIŞ SORULAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.