Mühendislik Matematiği (Çıkmış Soruların Çözümleri)

Merhabalar hayırlı ramazanlar herkese; bugün, KTÜ Bilgisayar Mühendisliği 2. sınıf dersi olan ve Prof.Dr. Murat Ekinci hocamızın anlattığı mühendislik matematiği dersinin çıkmış sorularının çözümlerini yayınlayacağım. Mühendislik matematiği çıkmış sorunların çözümleri hakkında şunları ifade etmek isterim ki; çözümlerim %100 doğrudur diyemem ama sınava çalışan arkadaşlara oldukça yol gösterici olacağını düşünüyorum. Ayrıca bu çözümlerle birlikte geçen sene iyi bir harf notu ile dersi geçtiğimi ifade etmek isterim, yani çözümlerimin çoğuna güvenebilirsiniz 😉 Dilerseniz de mühendislik matematiği çalışma notları yardımıyla da kendi çözümlerini oluşturabilirsiniz. 

ktü mühendislik matematiği soru cevaplarıMühendislik matematiği çıkmış soruların çözümleri vize ve final olmak üzere 2 klasörden oluşmaktadır. Böylece dilediğiniz sınav döneminde ilgili klasöre giderek kolaylıkla sınav soruların çözümlerine erişebilirsiniz.  Dilerseniz de mühendislik matematiği çıkmış sorular aracılığıyla da soruların ham haline ulaşabilirsiniz.

Çıkmış soruların çözümlerini indiren arkadaşlardan rica ediyorum paylaştığım linki açık bir şekilde hiçbir yerde paylaşmayınız, sorulara erişmek isteyen arkadaşlara bu siteyi tavsiye edebilirsiniz; verilen emeğe karşı saygılı olacağınızı düşünüyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Mühendislik Matematiği Çıkmış Soruların Çözümleri

  • 5 adet vize sınavının çözümü (2016, 2017, 2018, 2019, 2020);
  • 5 adet final sınavının çözümü (2016, 2017, 2018, 2019, 2020);

NASIL İNDİRİRİM?» Linke tıkladıktan sonra açılan sayfanın alt kısmında yer alan reklam geç butonunu tıklayıp, ardından 5 sn bekledikten sonra linke git butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

İndirme Linki⇒ MÜHENDİSLİK MATEMATİĞİ ÇIKMIŞ SORULARIN ÇÖZÜMLERİ

Diğer İndirme Linki⇒ KTÜ MÜHENDİSLİK MATEMATİĞİ ÇIKMIŞ SORULAR

Diğer İndirme Linki⇒ KTÜ MÜHENDİSLİK MATEMATİĞİ ÇALIŞMA NOTLARI

3 Comments

    1. Pek çok download sitesinde aynı durum söz konusu, yani reklama geç linkini tıklayınca açılan o virüslü dediğin sayfayı kapatabilirsin. Tekrardan tıkladığında herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksın.

      Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.